İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yılın son eğitimi SAL’de yapıldı
Yılın son eğitimi SAL’de yapıldı

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda mühendisleri tarafından yılın son eğitimi Soma Anadolu Lisesinde verildi. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yıl boyunca devam eden okul eğitimlerinin sonuncusu Soma Anadolu Lisesi’nde yapıldı. Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Okul eğitimlerini sonrasında yaptığı açıklamasında ‘Müdürlüğümüz Gıda Mühendislerince yıllık program kapsamında bu yılki okul eğitimlerimizin […]

Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Gıda mühendisleri tarafından yılın son eğitimi Soma Anadolu Lisesinde verildi.
Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yıl boyunca devam eden okul eğitimlerinin sonuncusu Soma Anadolu Lisesi’nde yapıldı.
Soma İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Okul eğitimlerini sonrasında yaptığı açıklamasında ‘Müdürlüğümüz Gıda Mühendislerince yıllık program kapsamında bu yılki okul eğitimlerimizin sonuncusu Soma Anadolu Lisesinde yapıldı. Gıda hijyeni ve gıda güvenilirliği konularının anlatıldığı eğitimde; gıda güvenilirliğinin sağlık açısından önemi, gıda hijyeni konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar, tüketilmesi gereken sağlıklı ve güvenilir gıdalar, Alo 174 Gıda Hattı ile ilgili bilgilendirme, gıda zehirlenmelerine karşı alınabilecek önlemler, zehirlenmelere sebep olabilecek unsurlar ve herhangi bir zehirlenme durumunda yapılması gerekenler üzerinde durulmuştur. Öğrencilerin günlük yaşamlarında gıda alışverişlerinde ve kantin, yemekhane gibi toplu tüketim yerlerinde dikkat etmeleri gereken konularda bilgiler verilmiştir’denildi.
The post Yılın son eğitimi SAL’de yapıldı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz