İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yırca’nın Yüzü Hizmetlerle Gülüyor
Yırca’nın Yüzü Hizmetlerle Gülüyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma’nın Yırca Mahallesi’nde gerçekleştirdiği dere temizlik çalışmasıyla vatandaşları, bahçe ve evlerine kadar ulaşan dere sularından kurtardı. Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü çalışmalarla vatandaşların sıkıntılarına son vermeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma ilçesine bağlı Yırca Mahallesi’nde de 500 metrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler tarafından kısa […]

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma’nın Yırca Mahallesi’nde gerçekleştirdiği dere temizlik çalışmasıyla vatandaşları, bahçe ve evlerine kadar ulaşan dere sularından kurtardı.
Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde yürüttüğü çalışmalarla vatandaşların sıkıntılarına son vermeye devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ, Soma ilçesine bağlı Yırca Mahallesi’nde de 500 metrelik dere temizlik çalışması gerçekleştirdi. Ekipler tarafından kısa süre içerisinde tamamlanan çalışma sayesinde, aşırı yağışlarda dere yatağındaki atıklar nedeniyle taşan suların vatandaşların bahçe ve evlerine girmesi önlendi.
“İhtiyacımız olan hizmetleri bir bir alıyoruz”
Yırca Mahalle Muhtarı Mustafa Akın, “Mahallemizde çok yağmur yağdığı zaman yolun kenarındaki deremizden sular taşarak evlerimize kadar geliyordu. MASKİ ekiplerimiz deremizin temizliğini güzel şekilde yaptılar. İhtiyacımız olan hizmetleri bir bir alıyoruz. Alt ve üstyapımız yapıldı. İçme suyu depomuz inşa edildi. Bu çalışmalardan dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
The post Yırca’nın Yüzü Hizmetlerle Gülüyor appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz