İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yolun karşısına geçmek isterken Anne ve bebeğine araba çarptı
Yolun karşısına geçmek isterken  Anne ve bebeğine araba çarptı

Kazada anne ile 8 aylık kızı hayatını kaybetti Soma’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Karşıdan karşıya yaya olarak geçmeye çalışan anne ile 8 aylık kızına otomobil çarptı. Kazada anne ve bebeği hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre, Bergama Caddesi’nde meydana geldi. Soma’dan, Kınık güzergahına gitmekte olan E. K. yönetimindeki 35 VRD … plakalı […]

Kazada anne ile 8 aylık kızı
hayatını kaybetti

Soma’da meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti. Karşıdan karşıya yaya olarak geçmeye çalışan anne ile 8 aylık kızına otomobil çarptı. Kazada anne ve bebeği hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Bergama Caddesi’nde meydana geldi. Soma’dan, Kınık güzergahına gitmekte olan E. K. yönetimindeki 35 VRD … plakalı otomobil, kucağındaki 8 aylık kızı E.Z.U ile birlikte yolun karşısına geçmeye çalışan T. U.ya (26) çarptı. Çarpmanın şiddetiyle anne ve kızı metrelerce uzağa fırladı. Çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri yaralı anne ve kızına ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Olay yerine gelen 112 Acil Ambulansı ile anne Soma İlçe Devlet Hastanesine, 8 aylık kızı ise Özel Medigün Hastanesine kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen anne ve kızı kurtarılamadı. Araç sürücüsü gözaltına alınırken, Polis kazayla ilgili araştırma başlattı.
The post Yolun karşısına geçmek isterken Anne ve bebeğine araba çarptı appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz