İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Yörükler Başkanını Seçti
Yörükler Başkanını Seçti

Soma-Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Eğitim,Kültür, Sosyal Dayanışma Derneği’nin (Yörükler Derneği) olağan genel kurulunda Dernek Başkanlığına Muzaffer Kılıç ve yönetim kurulu üyelerini seçildi. Soma Balıkesir Yöreleri ve Ertuğrul Gazi Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Dernek binasındaki genel kurula siyasi parti yöneticileri, sivil toplum yöneticileri, dernek yöneticileri, dernek üyeleri ve yönetimi katıldı. Yörükler Derneği Olağan Genel […]

Soma-Balıkesir Yöreleri Ertuğrul Gazi Eğitim,Kültür, Sosyal Dayanışma Derneği’nin (Yörükler Derneği) olağan genel kurulunda Dernek Başkanlığına Muzaffer Kılıç ve yönetim kurulu üyelerini seçildi.

Soma Balıkesir Yöreleri ve Ertuğrul Gazi Derneği’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Dernek binasındaki genel kurula siyasi parti yöneticileri, sivil toplum yöneticileri, dernek yöneticileri, dernek üyeleri ve yönetimi katıldı. Yörükler Derneği Olağan Genel Kurulu’nda Dernek Başkanlığına Muzaffer Kılıç seçildi.
Kongreye MHP İlçe Başkanı Adem Yıldırım, İYİ Parti İlçe Başkanı Vehbi Çiçek, TSO Başkanı Cem Doğan, TSO Yöneticilerinden Yılmaz Analı, Türkiye Maden İşçileri Sendikası Genel Merkez Genel Sekreteri Zekeriya Aydın, 2 Nolu Şube Başkanı Erol Kasap, Küçük Sanayi Sitesi Kooeparitifi Başkanı Hayati Dal, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akın ve çok sayıda davetli katıldı.
Yapılan seçimde Başkanlığa Muzaffer Kılıç, başkan vekilliğine Erol Kasap seçilirken, yeni yönetimde Hasan Çok, Şaban Özdil ve İbrahim İlhan’da yer aldı. Yönetim kurulu yedek isimleri ise şu şekilde oluştu; Osman Hadıman, Hüseyin Günebakan, Adem Koçyiğit, Burhan Bayram ve Caner Çağlayan.
The post Yörükler Başkanını Seçti appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz