İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Zaferspor’dan muhteşem konser
Zaferspor’dan muhteşem konser

Zaferspor “Kızlar Okusun” konserini muhteşem muhteşem bir şekilde gerçekleştirdi. Üniversitede öğrenim gören kız sporcularına destek için Zafer Spor Tesislerinde muhteşem bir gece de Soma halkını ve gençleri bir araya getiren Zafer Spor Yönetimi herkesin keyifli bir gece geçirmesine vesile oldu. Rezonans ve Hayal Band gruplarının muhteşem müzikleri eşliğinde halkımız hem eğlendi hem de eğitime destek […]

Zaferspor “Kızlar Okusun” konserini muhteşem muhteşem bir şekilde gerçekleştirdi.

Üniversitede öğrenim gören kız sporcularına destek için Zafer Spor Tesislerinde muhteşem bir gece de Soma halkını ve gençleri bir araya getiren Zafer Spor Yönetimi herkesin keyifli bir gece geçirmesine vesile oldu.
Rezonans ve Hayal Band gruplarının muhteşem müzikleri eşliğinde halkımız hem eğlendi hem de eğitime destek oldu.
Bir teşekkür açıklaması yapan Kulüp Başkanı Hakan Arslancan “ Biz ülke olarak nüfusunun yarısı erkek diğer yarısı da kadın olan bir ülkeyiz. Kadın ve erkek nüfus bir gövdenin iki ayağı gibidir. Eğer dünya ile yarışacaksak iki ayağımızı da güçlü ve eğitimli yapmak zorundayız aksi takdirde hangi yarışa girersek girelim topal topal rakiplerimizi geçemeyiz. Bizde kız sporcularımızın daha eğitimli olmaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bize bu konuda o kadar çok insan kurum, kuruluş destek oldu ki hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz. Fakat ayrıca mutlu olduğumuz bir konu bütün siyasi partilerin kadın kollarının konuya siyaset üstü bir bakış açısı ile bakarak ortak bir payda da bir araya gelebilmeleri ve canla başla bu projeye destek olmaları biz yaptığımız iş için daha fazla cesaretlendirdi. Toplanan eğitim desteği son halini aldıktan sonra tarafımızdan kamuoyuna gerekli açıklama ayrıca yapılacaktır” dedi.
The post Zaferspor’dan muhteşem konser appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz