İslam aleminde bayram sevinci

İslam aleminde bayram sevinci

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Hindistan’da kaçan ineği yakalama çalışması

Q8 yüzünü gösterdi

Q8 yüzünü gösterdi

Dolarda düşüş sürüyor

Dolarda düşüş sürüyor

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan yeni kredi paketi

Zeka Cafe hizmete girdi
Zeka Cafe hizmete girdi

Soma Kaymakamlığı ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından “Zeka Cafe” adıyla akıl ve zeka oyunları merkezi açıldı. Kafe ayrıca 12 Ocak’ta yapılacak Akıl ve Zeka oyunları turnuvasına ev sahipliği yapacak. Manisa 2023 Eğitim Projeleri (MANEP 2023) kapsamında öğrencilerin eğitim ve gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla Öğretmen Evi Müdürlüğü içindeki alanda hizmete giren Zeka Cafe, öğrencilere hem […]

Soma Kaymakamlığı ve İlçe Milli eğitim Müdürlüğü tarafından “Zeka Cafe” adıyla akıl ve zeka oyunları merkezi açıldı. Kafe ayrıca 12 Ocak’ta yapılacak Akıl ve Zeka oyunları turnuvasına ev sahipliği yapacak.

Manisa 2023 Eğitim Projeleri (MANEP 2023) kapsamında öğrencilerin eğitim ve gelişimlerine katkı sağlanması amacıyla Öğretmen Evi Müdürlüğü içindeki alanda hizmete giren Zeka Cafe, öğrencilere hem eğlenme hem kendilerini geliştirme fırsatı sunuyor.
Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Muammer Altınışık yaptığı açıklamada, sadece öğrencilere değil herkese ücretsiz olarak açılan kafenin Türkiye’de ilk olma özelliği taşıdığını belirtti.
Bazı şehirlerde atölye şeklinde ücretli olarak hizmet veren akıl ve zeka oyunları merkezleri bulunduğuna işaret eden Altınışık, “Merkezimiz için Öğretmen Evi içinde özel bir bölüm oluşturduk. Kafeterya şeklinde tasarladık. Milli Eğitim tarafından da açılan ilk merkez olma özelliğini taşıyor. Öğrencilerimizi, gençlerimizi, herkesi beliyoruz. Çok çeşitli, eğlenceli oyunlarımız var. Sesiz, sakin nezih bir ortamda kitap okumak isteyenler de kafemize gelebilirler.” dedi.
Soma Zeka Kafe ayrıca 1. Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Soma İlçe Finaline de ev sahipliği yapacak. Turnuva 12 Ocak 2020 Pazar günü 09.30’da Soma Öğretmenevi Akıl ve Zeka Kafe’de gerçekleşecek.
The post Zeka Cafe hizmete girdi appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

The comments are closed.

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Fotoğraf Albümleri
Video Galerileri
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz