AK PARTİ’Lİ ÖZKAN’DAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI

“RAMAZAN’IN BEREKETİ VE SAMİMİYETİ ÖMRÜMÜZDEN HİÇ EKSİK OLMASIN”

AK Parti Manisa Milletvekili Avukat Mehmet Ali Özkan, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özkan, mesajında, İslam âleminin; başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı şerifi bir defa daha ibadetle geçirmenin şükrü ve sevinci içerisinde olduğunu belirtti.

Ramazan Bayramı’nın, Yüce Allah’ın, Ramazan ayını ibadetle geçiren kullarına bir ikramı olduğunu vurgulayan Özkan, “Bu mübarek ayın nihayete ermesiyle hüzünleniyor ama aynı zamanda bayram sabahına kavuşmanın sevincini taşıyoruz. Bizi bayrama ulaştıran Rabbimize sonsuz hamdüsenalar olsun. Bayramları neşe, sevinç ve Allah’ı zikretme günleri olarak niteleyen Sevgili Peygamberimiz Muhammed Mustafa’ya salât ve selam olsun. Bayramımız mübarek olsun” İfadelerini kullandı.

Son olarak, gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde Covid 19 salgını ile mücadelenin devam ettiğini hatırlatan Özkan, şunları kaydetti:

“Bu bayramı ne yazık ki tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını gölgesinde geçireceğiz. Ramazan Bayramı’nda hükümetimiz tedbir olarak sokağa çıkma kısıtlaması kararı aldı. Alınan tedbirlerin ne kadar yerinde olduğunu veriler hepimize gösteriyor. Bu sebepten hükümetimizin aldığı tedbir ve önerilere harfiyen uyalım. Büyüklerimizin ellerini öpeceğimiz, küçüklerimize sımsıkı sarılacağımız günler çok yakın. Teknolojinin faydalı yönlerini kullanıp telefonla sevdiklerimizi aramayı ihmal etmeyelim. Ramazan’ın bereketi ve samimiyeti ömrümüzden hiç eksik olmasın. Bu duygu ve düşüncelerle, başta aziz milletimiz olmak üzere bütün İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, bayramın insanlığa sağlık ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”

The post AK PARTİ’Lİ ÖZKAN’DAN “RAMAZAN BAYRAMI” MESAJI appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir