Soma Bilsem Eğitim Öğretime hazır

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna Soma Bilim Sanat merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi edindi.

Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Can ve Belediye Başkan Yardımcısı Sabır Tuna, Soma Bilim Sanat merkezini ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi edindi.
Soma Bilsem Müdürü Umut Kocabıyık, bu yıl Bilsem Sınavlarının Soma’da yapıldığını dile getirerek ‘ Yaklaşık 2 bin öğrenci Bilsem seçme sınavlarına katıldı. 14 Mart tarihine kadar sınavlarımızı gerçekleştirdik. Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından Bireysel değerlendirme sınavlarını gerçekleştireceğiz. Sonuçlara göre Eğitim öğretimimize başlayacağız. Bilim ve Sanat merkezi’nin Soma’ya açılmasında önemli bir rol alan Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan’a teşekkür ediyorum’dedi.
Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Bilim Sanat Merkezi’nde Soma ve Kırkağaç’tan yaklaşık 100 öğrenci Akhisar’a gidiyordu. Soma’ya Bilim Sanat Merkezi açılması ile birlikte artık bu öğrencilerimiz Turgutalp’te bulunan BİLSEM Merkezine gelecekler. Eğitim Öğretim yılına hazır hale getirildi. Bizde yerinde görmek için ziyaret gerçekleştirdik’ dedi.

The post Soma Bilsem Eğitim Öğretime hazır appeared first on Soma Karaelmas Gazetesi.

Yazar: somahaber

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir